Studio DTP i Grafiki

Studio DTP

Studio Grafiki i DTP Grafpa powstało w 2011 r., ale doświadczenie w składzie tekstu i projektowaniu grafiki zdobywamy od 2000 roku.

Klienci Studia Grafpa

Studio Grafpa może pochwalić się współpracą z wieloma partnerami z różnych branż. Cechuje nas otwartość na różne propozycje i elastyczność oferty dostosowaną do potrzeb danej firmy i znakomity kontakt. Zaufali nam m.in.:

Referencje Studia DTP

Praca Studia DTP i Grafiki…

Usługi są wykonywane kompleksowo: począwszy od przygotowania korzystnych wycen projektu i druku sporządzonych w kilku drukarniach, poprzez korektę, skład, przygotowanie zdjęć do druku. W trakcie projektowania i składu klient otrzymuje pdfy z kolejnymi etapami pracy, dzięki czemu ma cały czas wgląd w powstawanie publikacji. Po korekcie, przed drukiem wysyłamy gotowy materiał do akceptacji do klienta, a następnie do drukarni. Dostarczamy gotowe wydruki kurierem do siedziby klienta. Gdy zależy Ci tylko na projekcie przygotujemy go dokładnie pod wybraną przez Ciebie drukarnię.

Projektujemy i tworzymy strony www, a w tym zakresie doradzimy dobór odpowiedniej technologii do strony, gdy trzeba zapewnimy hosting oraz zakupimy domenę dla strony www klienta. Gdy masz już gotową stronę, a zależy Ci na zwiększeniu ilości odwiedzin i pozyskaniu większej ilości klientów zoptymalizujemy stronę pod wyszukiwarki i zajmiemy się pozycjonowaniem strony. Zawsze możesz zwrócić się do nas o wycenę zlecenia, postaramy się jak najszybciej i niezobowiązująco odpowiedzieć.

Polityka jakości

Nasza praca ukierunkowana jest przede wszystkim na spełnianie wymogów klienta. Kładziemy szczególny nacisk na profesjonalną i rzetelną współpracę z klientami w zakresie świadczonych usług dbając jednocześnie o przyjazny klimat relacji. Wiemy, że realizowanie powyższych zamierzeń wiąże się przede wszystkim z terminowym oraz kompleksowym wykonywaniem usług o wysokim poziomie jakości. Praca nie kończy się dla nas w momencie oddania gotowej publikacji, chętnie wysłuchamy opinii o naszym produkcie, tak by w przyszłości przygotować go jeszcze lepiej. W trakcie współpracy zawsze pomożemy rozwiązać wszelakie problemy i odpowiemy na każde pytanie.

 

 

 

Dodaj opinię