Usługi DTP

Usługi DTP

Usługi DTP KrakówStudio Grafpa świadczy rożnego rodzaju usługi DTP i projektowania grafiki oraz stron www:

Promocja na usługi DTP dla nowych klientów

Wypróbuj nas! Specjalna oferta dla nowych klientów: skład kilku stron publikacji gratis, bez zobowiązań. Wysyłasz materiały – teksty i zdjęcia i otrzymujesz gotowy projekt w pdf.

Aby wycenić lub zapytać o zlecenie skontaktuj się z nami, bądź wyślij wiadomość korzystając z formularza

Różnorodność usług DTP

Obecnie sam skład tekstu nie wystarczy by wypełnić wszelkie oczekiwania klienta. Już przy pierwszym kontakcie doradzimy format i wygląd publikacji, tak by oprócz wyglądu całość można było ekonomicznie wydrukować. W razie potrzeby przygotujemy wycenę druku i transportu. Oprócz składu oferujemy pomoc korektorki i rysowniczki przy wykonaniu usługi DTP. Na koniec dostarczymy gotową publikację do siedziby.

Jedna opinia

  1. Korzystałem z usług Studia Grafpa przy składzie dwóch książek i mogę z czystym sumieniem polecić tego wykonawcę. Pomogli mi rozwiązać problem z szybkim wydaniem książki, zrobili korektę i przygotowali do druku. Przy drugiej książce współpracowali z drugim autorem i dzięki temu szybko wykonali to co sobie życzył.

Dodaj opinię

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tworzenie stron WordPress

Tworzenie stron w Wordpress - dlaczego warto Chcesz mieć profesjonalną stronę www Wordpress, którą sam w prosty sposób […]

Kontakt

Studio Grafpa os. Oświecenia 55/85 31-636 Kraków NIP 873-284-31-33 Kontakt E-mail: studio@grafpa.pl Tel. 12 31-44-998 (godz. 8-16, pn.-pt.) […]

Zamknij